hlavný program

Jedinečný program od špičiek v odbore

Spolu s poprednými expertmi v oblasti brandingu, dát, financií, developmentu a známymi e-shopmi ako Gymbeam, Kondela či Zajo sa nám podarilo pripraviť jedinečný obsah hlavného programu reagujúci na súčasne dianie na trhu. Príď si vypočuť know-how a prípadové štúdie, ktoré posunú tvoj projekt Up!

expo

Expo s bohatou ponukou vystavovateľov

Expo zóna na Upterdame bude k dispozícii aj pre návštevníkov s voľným vstupom. V expe bude k dispozícii 30 stánkov so zastúpením prepravných spoločností, platobných brán, e-shop developerov, SaaS služieb a iné. Expo zóna ponúka široký výber, aby si objavil nové možnosti pre svoj e-commerce projekt a našiel partnerov, ktorí ti pomôžu rásť a rozvíjať sa.

poradenská zóna

Bezplatné individuálne konzultácie s expertmi

7 popredných expertov z rôznych oblastí bude počas celého dňa k dispozícii na one-to-one konzultácie úplne bezplatne! Zarezervuj si časový slot a vyrieš problémy, ktoré ťa trápia. Títo odborníci ti ponúkajú konzultácie v oblastiach: právneho poradenstva, digitálnej stratégie, komplexnej oblasti pre e-commerce, influencer marketingu, SEO atď.

partnerský program

Prednášky v expo zóne úplne zadarmo

Súčasťou Expo zóny bude aj moderovaný expo stage, kde budú spíkri s veľmi zaujímavými témami, podobne ako na hlavnom stage. V spolupráci s partnermi sme pripravili množstvo kvalitných a odborných prednášok, ako napríklad aktuálne právne témy, prezentácia veľkého testu logistiky, aktuálne inovácie od Tatra banky a ďalšie.

networking

Kvalitný networking

Počas celého dňa budeš mať dostatok priestoru na networking s viac ako 400 účastníkmi z oblasti e-shopov a e-commerce firiem. Oživ staré kontakty a nadviaž nové. Dostatok priestoru na nádvorí, chill zóna, ale aj pokec pri dobrej káve sú možnosti ako získať nových partnerov či priateľov, ktorí môžu výrazne posunúť tvoje online podnikanie na vyššiu úroveň.

catering

Výborné jedlo a občerstvenie

Počas celého dňa bude k dispozícii dostatok občerstvenia pre všetkých, ktoré doplní návštevníkom energiu. Držitelia plných lístkov majú v cene zabezpečený teplý obed formou bufetu, návštevníci expa si jedlo a pitie budú môcť zakúpiť v stánkoch. Môžeš sa tešiť na stánky s výborným jedlom či stánok s kvalitnou kávou.

fun zóna

Interaktívna fun zóna na nádvorí

Upterdam je viac ako len o prednáškach. Naším cieľom je, aby si si po celom dni odniesol množstvo zážitkov, vedomosti, pozitívne spomienky a nových priateľov. Na nádvorí vo fun zóne budeš mať možnosť nahliadnuť do sveta virtuálnej reality, zvečniť si chvíle vo fotokútiku, ponoriť sa do hry mindball a nadviazať nové vzťahy vďaka spoločenskej hre čLOVEčina.

súťaže

Zábavné kvízy s hodnotnými cenami

Pripravili sme 2 kvízy cez nástroj Kahoot, ktoré preveria ako tvoje Upterdam a e-commerce znalosti, tak tvoju pozornosť. Prvý bude na konci obednej prestávky a druhý po skončení programu. Moderovať ich bude Expo stage moderátor Michal Vojtek. Prebiehať budú na oboch stage-och naraz a ako odmeny sme pripravili hodnotné ceny od našich partnerov!

afterparty

Afterparty plná nabitého programu

Po prednáškach nasleduje afterpárty s krátkym oficiálnym programom a voľnou zábavou do druhej rána. Privítame ťa Upterdam drinkom a začneme degustáciou piva, vína a syrov. Neskôr budú k dispozícii rôzne druhy jedál, na pitie pivo, víno a prosecco (všetko v cene vstupenky), za doplatok aj miešané drinky. Michael Szatmary nás rozosmeje standupom, Saxana Sapietová pridá saxofónové umenie a zábavu zabezpečí DJ Sound Gentlemen.

Čo získaš svojou účasťou?

Know-how a skúsenosti od popredných e-commerce expertov a e-shopov.
Rozšírenie kontaktov a upevnenie existujúcich vzťahov.
Pozitívne pocity z podpory e-commerce komunity.
Nezabudnuteľný zážitok z celého dňa.