CHCEM
SA STAŤ PARTNEROM

Viac info

CHCEM
SA STAŤ SPÍKROM

Viac info

CHCEM
SA STAŤ PARTNEROM

Veríme, že úspech patrí tým, ktorí inovujú a neustále sa vzdelávajú. Spájame tých najlepších v oblasti e‑commerce podnikania na Slovensku, aby ďalej odovzdávali svoje skúsenosti a know-how. Spolupracujeme s odborníkmi z rôznych oblastí e‑commerce, ktorí prinesú do konferencie balík kvalitného obsahu a odbornosti, či už prostredníctvom Expo stánku, spíkra alebo zástupcu v konzultačnej zóne.
Chcete sa stať partnerom Upterdamu na ktorejkoľvek z týchto úrovní? Dajte nám vedieť.

Naša spolupráca nekončí miestom v Expo zóne a logom na webe. Pomôžeme vám vyskladať si partnerský balík na mieru a zviditeľníme vás a vašu značku. Stanete sa súčasťou vzdelávania a unikátneho zážitku pre svojich potenciálnych či existujúcich zákazníkov. Spolupráca trvá aj počas celého obdobia pred a po konferencii. Máte tak priestor byť súčasťou celého diania okolo tejto najväčšej e‑commerce konferencie na Slovensku.

  • Konferencia

  • Expo zóna

  • Poradenská zóna

  • Prezdieľame váš obsah

Dostanete tak príležitosť rozprávať sa priamo s potenciálnymi záujemcami o vaše služby.

Mám záujem

Partnerstvá pre ročník 2023 máme uzatvorené. Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom a ozveme sa vám medzi prvými ohľadom partnerstiev na ďalší ročník.

CHCEM
SA STAŤ SPÍKROM

Myslíte si, že vaše odborné know-how by mohlo byť užitočné pre účastníkov Upterdamu? Ak máte prednášku alebo case study, ktorá stojí za prezentáciu a bude v súlade s hlavnou témou konferencie, dajte nám o tom vedieť. Radi sa s vami porozprávame o detailoch a vzájomných predstavách.

Odrádza vás veľké publikum? Aj na to máme riešenie. Alternatívou je vedenie konzultačného stanoviska v UP zóne, kde môžete konzultovať problémy a navrhovať riešenia účastníkom prostredníctvom one-to-one stretnutí, ktoré zaručene zväčšia záujem o vaše služby aj na biznis úrovni.

  • Účasť na konferencii

  • One-to-one stretnutia

  • Dlhodobá online/offline viditeľnosť

E‑commerce na Slovensku rastie, preto netreba čakať na správnu chvíľu. Správna chvíľa je teraz.

Mám záujem

Spíkrov pre ročník 2023 máme uzatvorených. Prihláste sa k odberu noviniek e-mailom a ozveme sa vám medzi prvými ohľadom možnosti prezentovania na ďalší ročník.

PREČO BYŤ PARTNEROM

Projekt Upterdam nie je iba jednodňová konferencia. Je to hodnotná komunita podnikateľov a firiem pôsobiacich v e‑commerce biznise na Slovensku aj v Česku.
Upterdam je miesto, kde spolu s našimi partnermi, relevatnými účastníkmi a nadšencami tvoríme priestor pre rast vedomostí a výmenu odborného know-how.

Tohtoročnú konferenciu Upterdam organizuje spoločnosť Blueweb, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, vyvíjanie a optimalizovanie e‑shopov na mieru.
Upterdam prinesie komplexný pohľad na svet e‑commerce, v ktorom Blueweb patrí medzi lídrov už viac ako 10 rokov. Základnou ideológiou spoločnosti je tvorba kvalitného produktu. To podčiarkuje aj organizovaný systém a zákaznícky orientovaný prístup v spojení s priateľskou firemnou kultúrou. V rovnakom duchu je aj podstata Upterdamu.

Zaujal vás projekt Upterdam a chceli by ste ukázať vaše produkty a služby návštevníkom?

Ozvite sa nám

Od roku 2017 sme pomohli stovkám e‑commerce nadšencom.
Spoločne zdieľame zanietenie pre biznis a pomáhame spoločnostiam rásť.