ZISTI, AKO PODPORIŤ STABILITU, RAST A ZISKOVOSŤ VO SVETE E‑COMMERCE

E-commerce sféra sa počas obdobia, ktoré bolo globálne poznačené negatívnymi udalosťami, rýchlo a výrazne rozrástla. Nákup tovaru a služieb z bezpečia a pohodlia domova sa stal pre ľudí prioritným a pre mnohých iných novým spôsobom nakupovania. Aj dovtedy váhaví podnikatelia vzápätí akceptovali túto nútenú príležitosť a svoj obchod presunuli do online prostredia. 

Po prechode do spoločensky priaznivejšieho obdobia si elektronický obchod stále drží stúpajúci trend, aj keď nie už taký dramatický. Návyky a potreby však ostali a ľudia si stále čoraz viac uvedomujú výhody nakupovania cez internet.

Ak sa chceš dozvedieť, ako využiť tento aktuálny trend, kam svet e-commerce smeruje a aké sú novinky v tejto oblasti, nesmieš chýbať na konferencii Upterdam. Je najväčšia svojho druhu na Slovensku a tento rok sa uskutoční 5. ročník, a to 21. septembra v prvom e-commerce meste – v Senci, D1 Center.

Návštevou Upterdamu získaš predovšetkým rady skúsených odborníkov a praktické riešenia konkrétnych situácií. Naučíš sa tiež, ako využiť dáta vo svoj prospech a oboznámiš sa s najnovšími trendmi a inováciami. 

Konferencia je naplánovaná na celý deň, aby si mal dostatok času na zaujímavé rozhovory, diskusie a workshopy, ktoré zastrešia všetky oblasti elektronického obchodu. A v neposlednom rade – získaš cenné kontakty a ešte sa aj zabavíš pri skvelom občerstvení.

Kto za tým stojí?

Tohtoročnú konferenciu Upterdam organizuje spoločnosť Blueweb, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, vyvíjanie a optimalizovanie e-shopov na mieru.

Upterdam prinesie komplexný pohľad na svet e-commerce, v ktorom Blueweb patrí medzi lídrov už viac ako 10 rokov. Základnou ideológiou spoločnosti je tvorba kvalitného produktu. 

To podčiarkuje aj organizovaný systém a zákaznícky orientovaný prístup v spojení s priateľskou firemnou kultúrou. V rovnakom duchu je aj podstata Upterdamu.

Zaži ho s nami.